צוותי עבודה יעילים

ההתלבטות בין בחירת קבלן פרטי או חברת בנייה היא התלבטות מוכרת עבור כל מי שמתכוון להקים בית פרטי. התלבטות זו עשויה להיפתר במהירות, אם לוקחים בחשבון מספר נושאים, כמו, למשל, הגב הכלכלי הרחב והעמוק של חברת בנייה מורשית, היקף הפעילות של החברה, והניסיון שהיא מביאה איתה לכל פרויקט בנייה.

מהם ההבדלים העיקריים בין חברת בנייה לבין קבלן בניין?

קבלן בניין

קבלן בניין הינו אדם בעל ידע מקצועי בתחום הבנייה, מהנדס בניין או הנדסאי, או אדם שעסק במגוון נושאים בתחום הבנייה במשך שנים. היום ניתן למצוא רשימה ארוכה של קבלני בניין המציעים את שירותיהם לגופים שונים. כאשר אדם פרטי, או גורם אחר, פונים לקבלן בניין ומעוניינים בשירותיו להקמת בית או מבנה כלשהוא, על הקבלן, מוטלת האחריות למצוא בעלי מקצוע משלימים לעבודות השונות. למעשה, הוא אחראי על כל הנושאים והפעילות המתבצעים בעת התכנון והבנייה של המבנה. הצרות מתחילות, כאשר הקבלן אינו מצליח להשתלט על הפעילות הענפה המתקיימת באתר הבנייה, ואינו מצליח לעקוב ולהשגיח על אנשי המקצוע השונים הפועלים במקום, מבחינת קצב ויישום הפעולות הנדרשות. את הכשלים של הפרויקט ניתן יהיה לראות כשהעבודות מסתיימות, ולפעמים, הרבה לפני סיומן.

חברת בנייה

חברת בנייה, היא למעשה, הגוף האחראי על הבנייה/שיפוץ הכללי של ביתכם. החל משלב התכנון עד לעבודות הגימור והפיתוח של סביבת המגורים, חברת הבנייה היא הגורם האחראי על כל שלבי הבנייה. חשוב למצוא חברת בנייה לקראת הגשמת החלום הישן של בניית בית פרטי, חשוב לפנות לחברת בנייה מקצועית ורצינית, בעלת מוניטין מוסמכת ורשומה. חברת הבנייה "ליאור גבעות עולם" מעסיקה צוותי עבודה יעילים, מקצועיים ומנוסים, שמאחוריהם שנים ארוכות של וותק ופרויקטי בנייה רבים ומגוונים.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים בחברת בנייה

ישנם מספר פרמטרים שעליכם לבדוק לפני שאתם פונים לחברת בנייה. לפניכם רשימה של הנושאים העיקריים שעליכם להקפיד בעת שאתם בוחרים חברת בנייה איכותית:

  • בעלי החברה – לפני שחותמים על הסכם התקשרות עם חברת בנייה, חשוב לבדוק מי הם בעלי החברה, האם מדובר באנשים מוכרים ובעלי מוניטין ועוד.
  • רישום חוקי – עליכם לוודא שהחברה רשומה כחוק במקומות הרלוונטיים.
  • סוג ניסיון – באילו פרויקטים העבדה עסקה בעבר ועוד.
  • סוגי פרויקטים – בדקו מראש, מהו ניסיונה של החברה בסוגי פרויקטים הדומים לפרויקט שאתם עומדים לפנות אליה.
  • גב כלכלי – עליכם לוודא שהחברה אינה נמצאת בתהליכי פשיטת רגל או מצויה בחובות.
  • ביקור באתרי בנייה אחרים של החברה – אין כמו עובדות בשטח כדי לראות כיצד עובדת חברת בנייה איכותית. כאשר אתם מבקרים באתר בנייה של חברת הבנייה, לפני שאתם מזמינים את שירותיה, תוכלו לקבל תמונה אמיתית של האנשים שעובדים בשטח, של איכות חומרי הגלם ושיטות העבודה שאותן החברה מפעילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *