אודותינו – חברת הבנייה ליאור גבעות עולם

כמה דברים שחשוב לדעת עלינו

חברת ליאור גבעות עולם בע"מ הינה חברת בנייה המתמחה בסוגי בנייה מגוונים ומודרניים, המקפידה על איכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר. החברה הינה חברה פרטית שמאז הקמתה, צברה מוניטין רב בקרב הציבור, בעיקר בשל איכות הבנייה וחומרי הגלם שהחברה משתמשת בהם. החברה מעסיקה מהנדסי בניין מוסמכים בלבד, כמו כן, מנהלי העבודה וההנדסאים שחברתנו מעסיקה, הינם מהטובים ביותר הנמצאים היום בשוק העבודה. בנוסף, חברתנו מחזיקה ברישיון קבלן רשום.

חזון החברה

חברתנו שואפת ליצור בנייה איכותית, במינימום של זמן ובאיכות מקסימאלית. לשם כך, אנחנו מעסיקים אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים, המתמחים בסוגי הבנייה המובילים היום בעולם. צוות העובדים המקצועי והמנוסה של חברת ליאור גבעות עולם, משלב שיטות בנייה מודרניות, ניסיון רב וחומרי בנייה איכותיים, מהטובים ביותר הקיימים היום בשוק. השאיפה להעניק ללקוחותינו מוצר איכותי ומוקפד, עומדת מול עיני אנשי המנהלה וצוות העובדים המסור. עובד החברה אינם חוסכים בשום מאמץ, כדי להעניק ללקוחות החברה, את השירותים ואיכות בנייה מהטובים ביותר.

באילו תחומים אנחנו עוסקים

חברתנו מעניקה שירותי בנייה מגוונים, כולל ייעוץ מקצועי ללקוחות הפונים אלינו, כשהם עוד מתלבטים לגבי ביצוע שיפוצים, הרחבות בנייה או רכישת דירה. כאשר לקוח מצטרף למשפחת ליאור גבעות עולם, הוא זוכה לליווי צמוד כולל ייעוץ למשכנתא ועוד. אנחנו עוסקים בתחומים כמו: בנייה פרטית, הרחבות בנייה ושיפוצים, פינוי בינוי, תמ"א 38, בנייני שימור, הקמת בניינים משותפים ועוד. חברתנו מקפידה לבנות לפי שיטות הבנייה המודרנית, עם דגש על בנייה ירוקה ושימוש בחומרי גלם המקובלים בשיטות הבנייה המודרניות, כלומר, חומרים שאינם פוגעים באיכות הסביבה.

חברת בנייה המתרחבת במהירות

משרדי החברה יושבים בעיר רחובות. פעילותנו מתפרסת על פני מספר ערים וישובים. תוכלו לראות פרויקטים של חברתנו בתל אביב, מזכרת בתיה, קריית מלאכי, גדרה ורחובות. הפרויקטים של חברתנו מתאפיינים בקווי בנייה נקיים, דיוק וגימור מושלם, הקפדה על כל פרט בעיצוב הפנימי והחיצוני, ניצול נכון של שטחים ויתרונות של מיקום הבניין. מכיוון שאנחנו עובדים בשיטות מודרניות, לקוחותינו יכולים ליהנות מכל היתרונות של שיטות בנייה, המנצלות היטב את אוצרות הטבע של ישראל, כמו, שמש, כיווני הרוח ועוד.

מה קורה כשמשלבים ייעוץ מקצועי וניסיון עשיר

החברה עוסקת בכל תחומי הבנייה, משלבת שיטות בנייה חדישות עם ניסיונם העשיר של עובדי החברה, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, והבולטת ביותר: רמת איכות של בנייה שתעמוד בדרישותיהם של לקוחות החברה. לקוחותינו זוכים מהרגע הראשון לייעוץ מקצועי, הניתן ע"י אנשי מקצוע מובילים בתחומם. ייעוץ מקצועי הוא חלק חשוב מהשירותים שהחברה מעניקה ללקוחותיה, המבקשים לשפץ, להרחיב או לבנות את בית החלומות שלהם. לפי ניסיוננו, לקוח מעודכן ומודע לתהליך העומד לפניו, הוא לקוח רגוע מרוצה שבתום תקופת הבנייה יקבל לידיו מוצר איכותי שעוצב ותוכנן לפי דרישותיו וציפיותיו.