שאלות ותשובות

שיטות הבנייה השונות הנכללות בשיטות של הבנייה הירוקה, כמו בנייה קלה, בנייה טרמית ואחרות, מקובלת ופופולארית מאד בשנים האחרונות. היתרונות הבולטים של הבנייה הירוקה, הינם: מהירות, נוחות, שמירה על איכות הסביבה וכמובן, החיסכון הרב המושג בגלל אותם היתרונות, המאפשרים להקים את המבנים בעזרתם של אנשי מקצוע בלבד, ללא צורך בפועלי בניין רבים, כפי שנהוג בשיטת הבנייה הקונבנציונאלית. חברת ליאור גבעת עולם מתמחה בשיטות בנייה מודרניות, המאפשרות להקים מבנים איכותיים במהירות, תוך כדי שמירה על איכות הסביבה.

ליווי מקצועי צמוד לרוכשים, חיוני וחשוב לשני הצדדים. לרוכשים שמשקיעים את מיטב כספם ברכישת דירה או בית פרטי, וליזם, המעוניין בתהליך רכישה ובנייה מוצלח עבור שני הצדדים. הליווי הצמוד מאפשר לרוכשים לקבל מידע חשוב ועדכני הנוגע לשלבי הבנייה השונים, להבין את התהליך של רכישת נכס, משלב הרכישה ועד לקבלת המפתח. חברת ליאור גבעות עולם, מעניקה ללקוחותיה, ליווי צמוד של אנשי מקצוע שיהפכו את הצטרפותכם למשפחת ליאור גבעות עולם לחוויה בלתי נשכחת.

ניתן למצוא היום עשרות יזמים וקבלנים המציעים את שירותיהם לשיפוץ בניינים ישנים במסגרת של תמ"א 38, או "פינוי בינוי". כשאתם בוחרים יזם לפרויקט של תמ"א 38, עליכם לבדוק מספר נושאים, כשמומלץ מאד להשוות בין ההצעות של מספר יזמים. נושאים שעליכם להתמקד עליהם הינם: הלו"ז לתחילת הבנייה ולמסירת הדירות לבעליהן בתום השיפוצים, מהן ההטבות המגיעות לבעלי הדירות, ותק וניסיון של החברה בתחום של תמ"א 38, כולל ביטחונות למימון הפרויקט וכו'. חברת ליאור גבעות עולם עוסקת, בין היתר, בפרויקט תמ"א 38, במספר אזורים בארץ. החברה מציעה למעוניינים לשפץ את ביתם במסגרת הפרויקט הארצי, ניסיון רב בתחום שיפוצי מבנים ישנים, עמידה בלו"ז, שימוש בשיטות בנייה מודרניות וחסכוניות, ליווי צמוד לדיירי הבניין ועוד.

במיוחד כשמדובר בבנייה של בית פרטי, למהירות ויעילות בתהליך הבנייה, יש חשיבות רבה. בעזרת שיטות בנייה יעילות ומודרניות, משפחות יכולות להיכנס במהירות לביתן החדש. השימוש בחומרי גלם ממוחזרים ואיכותיים, שיטות הבנייה שאינן מחייבות כמות גדולה של פועלים, אלא רק של אנשי מקצוע מומחים, ועבודה שמתבצעת כמעט ללא פסולת בניין, הם רק חלק מהסיבות, מדוע כדאי להשתמש בשיטת בנייה ירוקה, כשמדובר בבית פרטי. עבור חברת ליאור גבעות שיטת הבנייה הירוקה, הינה השיטה המועדפת והמומלצת, לעומת שיטות הבנייה הקונבנציונאליות. החברה מקדישה חשיבות רבה לשמירה על איכות הסביבה, ועל הצורך להעניק ללקוחותיה מוצר איכותי, שאת האיכויות שלו ניתן יהיה לראות בעתיד הקרוב והרחוק.